Kaş Sabunu Nedir, Ne İşe Yarar?

Güzel bir görüntü için kullanılan Kaş Sabunu nedir ve ne işe yarar? Kaş Sabunu nasıl kullanılır?

0 394

Kaş sabunu; bilinen sabunlardan oldukça farklı bir üründür. Özel bir malzemeden yapılan bu ürün kaşlara dolgun ve doğal bir görünüm vermenin yanı sıra kaşları istenilen şekilde biçimlendirilmek için tasarlanmış bir kaş ürünüdür.

Kaşları gün boyu sabit kalmasını sağlarken kaşların tek tek taranmış gibi görünmesini de sağlamaktadır. Kaş sabununun kullanımı ise oldukça pratiktir.

Kaş Sabunu Nasıl Kullanılır?

Kaş sabunu özel bir aplikatör ile kullanılmaktadır. Aplikatör ile sabun alındıktan sonra kaşlara yukarı doğru taranır. Uygulama öncesinde kaşların ıslak olmamasına dikkat edilmelidir. Sabun ile yukarı taranan kaşlar ortalama bir dakika içerisinde sabitlenir ve gün boyunca bozulmaz.

Ancak kaş sabunu ile sabitlenmeden önce kaş renginize uygun bir kalem ile kaşlarınızdaki boşlukların doldurulmasında fayda var. Kaş sabunu, kaş kaleminin verdiği kalın kaş etkisinin de korunmasına yardımcı olmaktadır.

Kaş sabunu kullanımı kaşları yukarı doğru sabitlemesi nedeniyle yüzde daha genç ve dinamik bir görüntü yaratmaktadır. Kullanan çoğu insan da kaş sabunun yüzünde botoks etkisi yarattığını söylemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.