Kedi Maması için Proplan

0 5

Ev ve iş yerlerinde evcil hayvan besleyen kişi sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu ortamlar için tercih edilen en popüler hayvan ise şüphesiz ki kediler. Kedi beslemeyi tercih eden milyonlarca kişi için mama seçiminde yardımcı olmak istiyoruz.

Kedi maması konusunda seçim yapılırken pek çok farklı noktaya dikkat ediliyor. Kedilerin tüy sorunu olup olmadığı, yavru veya yetişkin olduğu, kısırlaştırma operasyonu gibi detaylar mama seçiminde önemli rol oynuyor.

Proplan Kedi Mamaları

Türkiye’de pek çok dünya markası olan mamaların satışı yapılıyor. Ülkemizde ki en popüler mama karları arasında ise Proplan ilk sırada yer alıyor. Amerika’da üretimi yapılan bu mama markası Türkiye’de Nestle tarafından satılıyor.

Proplan kedi maması, zengin içeriği ve dengeli formülleri ile dikkat çekiyor, tüm kedi türleri için tercih ediliyor. Bu konuda uzmanların ilk önerdiği markalardan olan Proplan markasının geniş ürün kataloğunda her kedi için mama seçeneği yer alıyor.

Proplan Yavru Kedi Maması

Proplan, her kedi için çeşitleri ile dikkat çeken markalardan ilki. Özellikle gelişim çağındaki kedilerin daha sağlıklı olması için Proplan yavru kedi maması tercih ediliyor. Veteriner hekimler tarafından da tüm kedilere öneriliyor.

Proplan tarafından hazırlanan yavru kediler için mamaların içerisinde zengin besin değerleri yer alıyor. Protein, vitamin, karbonhidrat ve hayvansal değerleri ile dikkat çeken Proplan’ın yavru kedi mamaları ile sizde kedinizi mutlu edebilirsiniz.

Kısırlaştırılan Kediler için Özel Proplan Mamaları!

Kısırlaştırılan kediler için zor bir dönem başlıyor. Bu dönemde hormon değişimi nedeni ile kediler genellikle doyma hissi yaşamıyor. Bundan dolayı da çok yiyor ve kilo alıyor. Ancak Proplan kısır kedi maması ile bu süreci kontrol altında tutabilirsiniz.

Özel bir formül ile hazırlandığı için kedilerin sağlıklı beslenmesini sağlıyor, güçlü olmalarına da yardımcı oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.