Tidal Nedir, Nasıl Kayıt Olunur?

Tidal nedir? Tidal kayıt olma hakkında tüm bilgiler.

0 402

Günümüzde insanlar müzik dinlemek için pek çok farklı platform kullanıyor. Bu platformlar arasında Spotify, Youtube Music, Apple Music gibi platformlar yer alıyor. Son zamanlarda popülerleşmeye başlayan kaliteli ve uygun fiyatlı music platformlarından bir tanesi de Tidal olarak karşımıza çıkıyor.

Bir müzik dinleme platformu olan Tidal ses kalitesi ve uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fakat ses kalitesi için sadece Tidal kullanmak yeterli olmuyor. Aynı zamanda kaliteli bir kulaklığa ya da hoparlöre sahip olmak gerekiyor.

Tidal Platformuna Nasıl Kayıt Olunur?

Tidal kayıt olmanın oldukça kolay olduğu bir platform. Önerilen adımları doğru ve dikkatli bir şekilde uyguladığınızda kayıt olamamanız mümkün değil. Platform kayıt olmak için bir ödeme yöntemi olan banka ya da kredi kartına ihtiyacınız var.

Bunlardan birisine sahipseniz gerçek bilgilerinizi vererek kolayca kayıt olabilirsiniz. Türkiye’den kayıt olmanız gerekiyorsa VPN üzerinden giriş yamanız gerekiyor. Çünkü uygulama için şu anda Türkiye’den erişim engeli bulunuyor. Öncelikle tidal.com sayfasına gitmelisiniz.

Ardından Start Free Trial seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan formu doğru bilgilerinizi vererek doldurmalısınız. Daha sonra ödeme bilgilerini girmelisiniz.  Karşınıza çıkan paketlerden size en uygununu seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.