Yemek Kokusu Evden Nasıl Çıkar?

Evi saran ve hoş olmayan Yemek Kokusunu çıkartmak için öneriler.

0 602

Evde farklı yemekler denemeyi seven pek çok kişi bulunuyor. Yemek yapmak bazıları için zorunluluktan çok hobi halini alıyor. Ve bunu hobi haline getiren kişilerin sayısı hiç de az değil. Fakat farklı yemekler denedikten sonra evde kalan koku oldukça sinir bozucu olabilir.

Bu durumda yemek kokusunu evden çıkarmak için araştırma yapabilirsiniz. Korkmayın, yemek kokusu evden çıkarma tavsiyeleriyle bu basit sorundan hemen kurtulabilirsiniz.

Evden Yemek Kokusu Çıkarma

Evden yemek kokusu çıkarma konusunda il önerimiz elbette her evde bulunan davlumbaz olacak. Ne kadar gürültülü olursa olsun bu konularda hayat kurtarıcı olabiliyor. Yemek yaparken davlumbazınızı çalıştırarak kolayla koku oluşumunu önleyebilirsiniz.

Davlumbaz çalıştırmanıza rağmen evinizde koku oluştursa oluşan kokuyu nötrlemek için kendi spreyinizi hazırlayabilirsiniz. Bir kap içerisinde limon suyu ile karbonat karıştırın. Dilerseniz içerisine sevdiğiniz bir esansiyel yağ ekleyebilirsiniz.

Esansiyel yağ olarak lavanta yağı gibi güzel bir kokuya sahip olan yağları kullanmayı unutmayın. Karbonat ve limonun koku nötrleştirme etkisi bulunuyor. Hazırladığınız karışımı bir sprey şişeye koyun evinizin kokan odalarına, halılarınıza sıkın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.